Menu
Kontaktujte nás: Maříž / Slavonice / Praha
Váš nákup
0 ks /

Maříž

Dílna, restaurace a ubytování. Přijeďte si odpočinout do oázy na konci světa.

Přijeďte do Maříže zažít báječné kreativní chvíle při malování keramiky a odvezte si svůj vlastní keramický skvost. V centru Oáza Maříž® můžete vyzkoušet profesionální techniku. Podpoří vás naši lektoři. Dobře najíst a osvěžit se můžete v naší restauraci s lokálními a sezónními specialitami. Případně i přespat v jednom z našich apartmánů a druhý den vyrazit na výlet po okolí. Součástí areálu je prodejna pravé autorské keramiky Maříž®, trampolína a dětské hřiště.

K pomalování budete mít na výběr z velkého množství různých tvarů a druhů keramiky. Jelikož je vše vyráběno ručně, nemusí být na místě k dispozici vždy všechny artikly. Pro rezervaci konkrétní keramiky volejte přímo do provozovny. Ceny se pohybují dle druhu vybraného výrobku. Kapacita prostoru cca 40 osob vnitřní dílna, 60 osob venkovní dílna a podium. Rezervace pro jednotlivce a malé skupiny není nutná.

Vyzvednutí keramiky je možné dle domluvy. Výrobky je možné zaslat také prostřednictvím Zásilkovny. Nevyzvednuté výrobky uschováváme po dobu 3 měsíců, poté je předáme neziskovým organizacím, aby se na ně zbytečně neprášilo a mohly rozdávat radost dál.

Rezervovat stůl v restauraci Zamluvit ubytování

Ubytování v Maříži

Tajemná zákoutí vesnice “na konci světa” obklopená přírodními a kulturními krásami České Kanady. Výborná restaurace, velké dětské hřiště, keramická dílna, relaxační zahrada a stovky tipů na zajímavé výlety po okolí, ať už pěšky, na kole či na koni. Co víc si přát? Přijeďte k nám načerpat atmosféru klidu, pohody a inspirace. 

Naše dva útulné apartmány U Lípy a U Dubu dohromady pojmou 9 osob. Rádi přivítáme i vaše čtyřnohé mazlíčky. Fotogalerie a volné termíny:

Apartmán U Lípy   Apartmán U Dubu

 

Skvělá kuchyně v naší restauraci

V naší restauraci pečlivě dbáme na kvalitu surovin, proto se snažíme spolupracovat hlavně s místními bio pěstiteli a výrobci. Menu se pravidelně mění dle sezóny a dostupných čerstvých surovin.

Co u nás například najdete? Domácí těstoviny naší vlastní produkce, čerstvé kozí sýry z Rudolce, pstruhy z nedalekých sádek pana Hellera, kvalitní maso z místních chovů, bio kroupy a červenou cizrnu z rakouské farmy Biohof, bio fairtrade kávu Manuel, lahodná vína z Kremsu a od dodavatele Hrušky a mnohé další.

Co bude dnes k obědu?

Namaluj si hrnek

#

Zažijte báječné kreativní chvíle při malování keramiky. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný originál či nápaditý dárek.

Chci malovat

Restaurace Maříž

#

Přijeďte do naší oázy “na konci světa” ochutnat naše speciality, kreativně se vyřádit a klidně i ubytovat.

Co dnes vaříme?

Zakázková výroba

#

Stylové firemní předměty či osobité dárky s motivem na míru? My si s tím poradíme.

Chci dárek na míru