Menu
Kontaktujte nás: Maříž / Slavonice / Praha
Váš nákup
0 ks /

Štětce vzhůru!

Hoďte možné obavy a rozpaky za hlavu a přijďte do našich dílen v Praze – Braníku, Slavonicích a v Maříži zažít čirou radost z tvoření. Není nic jednoduššího, stačí vzít do rukou štětec, rydlo a pod vedením našich zkušených lektorek se stát tvůrcem svého jedinečného originálu. Na výběr budete mít z nepřeberného množství různých tvarů a druhů keramiky (hrnky, dlaždičky, plastiky zvířátek atp.). Ceny se pohybují dle druhu vybraného výrobku od 70,- do 500,-Kč.

Malujte s námi technologií profesionálních keramiků za použití tradičních postupů a pravých keramických glazur. V našich dílnách nepoužíváme žádné hobby barvy ani lité polotovary, ale pravé německé glazury a v Čechách ručně vytáčený keramický střep. Ať už tedy chcete potěšit malováním sebe či dárkem své blízké, vězte, že váš výtvor bude 100% ruční práce.

Díky své vysoké řemeslné kvalitě lze výrobky použít do myčky, elektrické i mikrovlnné trouby. Protože nám velmi záleží na zdraví a přírodě, k dekorování keramiky používáme pouze bezolovnaté glazury a zdravotně nezávadné pigmenty. Časová náročnost je průměrně 1 – 2 hodiny.

Rezervovat místo v pražské dílně 

#

Dílna Maříž

V Maříži si namalujete libovolný kousek keramiky, zároveň se zde můžete dobře najíst a klidně i přespat.. Vyzvednutí Vaší originální keramiky je možné v letní sezóně do tří dnů, jindy dle domluvy. Kapacita prostoru je cca 40 osob na vnitřní dílně, 60 osob ve venkovní dílně a na pódiu. Rezervace pro jednotlivce a malé skupiny není nutná.

#

Dílna Praha

Sympatická dílna s prodejnou a kavárnou v Praze 4 – Braníku. Keramika je připravena k vyzvednutí do 14 dní od data výroby. S kapacitou až 25 osob je dílna vhodná pro pořádání firemních, skupinových a školních akcí.

#

Dílna Slavonice

Z renesančního náměstí můžete skočit přímo do gotického mázhausu naší nově zrekonstruované provozovny Ceramic Art&Salad. Vyzvednutí keramiky je možné v letní sezóně do tří dnů, jindy dle domluvy. Kapacita prostoru cca 30 osob. Rezervace není nutná.

Teambuilding

Hledáte netradiční kreativní zážitek pro váš pracovní tým? Líbilo by se vám společně vytvořit kachličky do firemní kuchyňky, navzájem si namalovat hrníčky či prostě jen tak pro radost společně tvořit?

Je až neuvěřitelné, jakým způsobem se lidé dokáží poznávat a sbližovat při kreativní činnosti, kdy sedí společně u pracovního stolu a sdílí radost z tvoření. O to víc, pokud si před či během malování mohou dát nějaké dobré občerstvení, výbornou kávu či jiné nápoje.

Možnost Teambuildingu nabízíme v naší dílně v Praze-Braníku s kapacitou až 25 osob a nebo přímo v krásném prostředí jihočeské Maříže®, kde je vedle dílny k dispozici i restaurace se sezónními specialitami. Zdejší prostor pojme i skupiny o 60 a více osobách.

Zakládáme si na osobním přístupu a proto akce připravujeme vždy na míru, dle počtu osob a preferencí skupiny. Vymyslet se dá ledasco a jsme nakloněni originálním nápadům, tak nás neváhejte kontaktovat. Společně to vymyslíme. 🙂

Potřebuji teambulding

Oslava či rozlučka se svobodou?

Objevilo se ve vašem životě něco, co je potřeba pořádně oslavit? Přijďte si k nám užít báječné společné kreativní chvíle a navíc si vytvořit krásné a trvalé památky! Na výběr máte z nepřeberného množství různých tvarů a druhů keramiky (hrnky, mísy, talíře, hodiny, dlaždičky, plastiky zvířátek atp.). Jelikož si všechno děláme sami, můžeme dokonce na míru vytočit různé servisy či netradiční tvary. Ceny se pohybují dle druhu vybraného výrobku od 70 do 500 Kč za kus.

Po domluvě si můžete donést i vlastní občerstvení a výzdobu, nebo si k nám cokoli objednat, k dispozici vždy máme výbornou kávu a další nápoje. Servírovací nádobí rádi zapůjčíme. Pro oslavy jsou ideální naše prostory v Praze-Braníku s kapacitou až 25 osob a v krásném prostředí jihočeské Maříže®, kde je vedle dílny k dispozici i restaurace se sezónními specialitami a hřiště. Zdejší prostor pojme i skupiny o 60 a více osobách.

Zakládáme si na osobním přístupu a proto akce připravujeme vždy na míru, dle počtu osob a preferencí skupiny. Vymyslet se dá ledasco a jsme nakloněni originálním nápadům, tak nás neváhejte kontaktovat. Společně to vymyslíme 🙂

Dejte nám vědět!

Namaluj si hrnek

#

Zažijte báječné kreativní chvíle při malování keramiky. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný originál či nápaditý dárek.

Chci malovat

Oáza Maříž

#

Přijeďte do naší oázy “na konci světa” ochutnat naše speciality, kreativně se vyřádit a klidně i ubytovat.

Co dnes vaříme?

Zakázková výroba

#

Stylové firemní předměty či osobité dárky s motivem na míru? My si s tím poradíme.

Chci dárek na míru