Novinky mailem:

   

Prodejna keramiky

Prodejna keramiky v Praze i v jihočeské Maříži a Slavonicích, nabízí široký sortiment autorských a designových originálních výrobků Maříž®.
Najít zde můžete užitnou keramiku nejrůznějších forem, barev a vzorů. Například keramické hrnky různých velikostí a tvarů, dělají našim zákazníkům radost už spoustu let. Dále nabízíme keramické konvice, džbány, formy na bábovky, podnosy, máselnice a množství dalších výrobků.Zabýváme se také malováním keramiky nebo kachlí a obkladů na zakázku, kdy si zákazník může přát autorské ztvárnění vlastního motivu.

 Ve všech našich prodejnách také najdete dílny na malování sobě, kde si můžete vymalovat vlastní hrnek, misku nebo cokoli jiného z momentální nabídky výrobků. Vlastní výrobek si po vypálení odnesete domů, kde budete, při jeho používání, vzpomínat na tento nevšední zážitek.

V pražské prodejně máme také k dispozici klidovou prostor s posezením, kde si můžete odpočinou po náročném nákupu keramiky nebo kde mohou rodiče v klidu vyčkat na svá malující dítka.
V pražské prodejně také máme v nabídce aktuální kalendáře Scrumage s ilustracemi Petry Cífkové nebo čísla měsíčníku Pravý domácí časopis.
 
Areál Keramiky Maříž, přímo v jihočeské Maříži, má svou vlastní turistickou známku a vizitku, kterou zde můžete koupit v prodejně naší keramiky.


dzbanHAMR1.JPG  talireLS1.JPG  hrnekLS1.JPG  ubrouskovnikPOD.JPG