Diskuze
Alena
Dobry den,prosim,bylo by mozne,abych jako darek koupila dva poukazy s tim,ze si obdrovany namaluje jeden...
Jelena Zorina
Dobrý den, žadam o rezervaci terminu na uplatněni dárkového poukazu na malovani keramiky mařiž v Praze,...
Klára
Dobrý den, dá se zavěsit na háček?
zobrazit více ...


Novinky mailem:

   

Obklady a kachle

koupelna ... u vany vám mohou plout ryby ...
... nad umyvadlem putovat karavany velbloudů ...
kuchyň ...se může proměnit v džungli, kde po sobě pokukují opice s papouškem ...


Mařížské ručně malované obklady jsou naprosto jedinečným autorským originálem. Každá stěna, každý pás kachlů a koneckonců i pár jednotlivých kachlů zasazených do prostoru vytváří originální prostor, který se v jiné domácnosti nenajde. Tyto barevně pomalované kachle se nejlépe vyjímají mezi čistě bílými či jednobarevnými obklady. Celkové pořizovací náklady tak mohou být nižší než při zakoupení luxusních obkladů. Na přání zajišťujeme realizaci malých ploch, ale i rozsáhlejší realizace veřejných interiérů jako např. interiéry hotelů, restaurací nebo barů, bazénů, škol a školek atd.  
kachle s čísly 1.JPG Kachlová stěna Hamr 3.jpg
Co potřebujeme znát k cenové kalkulaci, realizaci: 
1/ Rozměry prostoru / kachlového obrazu - rádi Vám doporučíme rozvržení malby, kombinací kachlových obrazů do prostoru
2/ Rozměry kachle - v naší nabídce máme kachle 10x10cm a 15x15cm, můžeme však pomalovat také vámi dodané kachle jiných rozměrů. 
3/ Motiv nebo téma malby - můžete si vybrat vlastní námět, barvy i styl malby jako např. dva delfíni v moři, barevný pás květin s motýly, ponorku, čapí hnízdo s přilétajícími čápy apod. Anebo si můžete vybrat z mařížských motivů, které najdete v e-shopu, anebo můžete využít inspiraci ve fotogalerii již zrealizovaných zakázek. 
4/ Případná cenová omezení a rozpočty 

Protože je každý kachlový obraz individuální podle rozměrů a poměru malby na kachlích, nedá se cena vypočítat ihned přesně, např. některé kachle mohou být pomalované jen z části, což do malby zohledňujeme. Také Vám rádi nabídneme množstevní slevu při větších realizacích. 
Základní cena pomalované autorské kachle je: 10x10cm 220,-Kč a 15x15 cm 320,-Kč. 
Když si např. zasadíte do bílé stěny 2 kachlové obrazy po čtyřech kachlích 15x15cm, vyjde vás tato originální stěna na 2.560,-Kč + obyčejné bílé kachle a přitom máte výjimečný prostor s originálním nápadem.