Diskuze
Alena
Dobry den,prosim,bylo by mozne,abych jako darek koupila dva poukazy s tim,ze si obdrovany namaluje jeden...
Jelena Zorina
Dobrý den, žadam o rezervaci terminu na uplatněni dárkového poukazu na malovani keramiky mařiž v Praze,...
Klára
Dobrý den, dá se zavěsit na háček?
zobrazit více ...


Novinky mailem:

   

Narozeninové oslavy

Přemýšlíte o originální narozeninové narozeninové oslavě pro sebe nebo Vaše děti, ale nemáte doma dostatek místa nebo nápadů, jak hosty zabavit?

V tom případě pojďte slavit Vaše narozeniny k nám do pražské dílny, která je kombinovaná s obchodem a prostorem k posezení, kde je možné zorganizovat oslavu s kreativním programem, malováním keramiky.

Jak na to: Nejprve je nejprve je nutná rezervace termínu, kterou můžete učinit telefonicky nebo emailem. Při té příležitosti je dobré domluvit také veškeré podrobnosti oslavy, jako je například počet slavících nebo občerstvení. Dorty nebo jiné narozeninové dobroty si můžete přinést vlastní. Rádi Vám je u nás uložíme do chladničky a následně Vám půjčíme nádobí na jejich servírování. 
V prostoru se stolky, mimo dílnu, kde je možné si sníst občerstvení, je také možné posedět u rozbalování dárků. Pak už může přijít na řadu zábava, kdy si slavící mohou zmalovat keramiku, kterou si předem nebo na místě vyberou. Malování probíhá pod vedením lektorky, která nejprve techniky malování na keramiku vysvětlí a potom je po celou dobu k dispozici, aby podala pomocnou ruku. 
Hotové, vypálené výrobky, bude možné vyzvednout přibližně do týdne, po dohodě, pokud to bude technicky možné, i dříve. 

Pokud na nás máte, ohledně narozeninových oslav nějaké otázky, rádi s Vámi vše probereme telefonicky nebo emailem.

Přijďte slavit Vaše narozeniny k nám, kromě vzpomínky v podobě vlastnoručně namalovaného kousku keramiky, si odnesete také příjemný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat!


DSCN5057.JPG DSCN5058.JPG

Lokalita PRAHA:
Vyzvednutí: dle množství většinou do 3-10 dnů 
Kapacita dílen: cca 20 osob
Rezervace a info: +420 244 467 211, +420 733 745 403, obchod@aokmariz.cz
Adresa: Ke Krči 17, 147 00 Praha 4 Braník