DLE AUTORŮ
Video
Diskuze
Martina Gablechová . Gablechova@seznam.cz
Dobrý den, měla bych zájem o hrnek s kočkou. V nabídce máte jen 6 hrnků😥 chtěla bych pro mamku hrnek...
Alena
Dobry den,prosim,bylo by mozne,abych jako darek koupila dva poukazy s tim,ze si obdrovany namaluje jeden...
Jelena Zorina
Dobrý den, žadam o rezervaci terminu na uplatněni dárkového poukazu na malovani keramiky mařiž v Praze,...
zobrazit více ...


Novinky mailem:

   

Tajemná síla a energie spoutaná v lidském těle – zrozenci ve znamení Štíra

Tajemná síla a energie spoutaná v lidském těle – zrozenci ve znamení Štíra

Jestliže jde nějaké znamení zvěrokruhu generalizovat do pár slov, je to právě Štír, kterého lze charakterizovat slovy silný a tajemný. Zrozenci, kteří přišli na svět mezi 24. říjnem a 22. listopadem, zahájili svou pozemskou pouť, když naši zemi ozařovalo souhvězdí Štíra. Lidé, kteří jsou narození v tomto znamení zvěrokruhu, se vyznačují velkou inteligencí, silou a vytrvalou houževnatostí, která je vždy dovede k cíli, který si stanoví, i proto se z velké řady Štírů vyklubou vůdci s přirozenou autoritou. Štíři a samozřejmě také Štířice mají velmi tajemnou povahu, ale velké charisma, které dokáží beze zbytku využívat. Štíři obecně jsou spíše uzavřené povahy, které svoje emoce pečlivě střeží a nenechají jen tak nikoho nahlédnout do svého nitra. I kdyby vnitřně prožívali největší duševní bouři svého života, okolí nedají nic najevo. Štíři mají rádi výjimečné věci, něco, co nikdo jiný nemá a co bude doplňovat jedinečnost jejich povahy. Nemají rádi až přílišnou zdobnost, kudrlinky a dlouhé obcházení kolem horké kaše. Štíři mají rádi, když jsou věci jasné a přímé. V nadcházejícím měsíci, kdy Štíři převezmou vládu nad astrologickým světem, budou všichni, kdo mají buďto v rodině nebo ve své blízkosti, nějakého Štíra nebo Štířici, řešit otázku, čím je obdarovat a potěšit, při příležitosti jejich narozenin. Štíři ocení především věci denní potřeby, jako jsou hrnky, nebo šálky na kávu, jejíž vůni většina Štírů miluje. V nabídce našeho e-shopu jsou pro Vás připraveny hrnky s námětem Štírů, které na toto téma zpracovaly naše malířky. Některé hrnky jsou vyvedeny v tlumených barvách, které mají právě Štíři rádi a v jejichž přítomnosti se cítí velmi dobře. Jiná řada hrnků, zase vyobrazuje Štíra na zlatém pozadí, které ještě více podtrhuje jejich jedinečnost a ruku na srdce, každý Štír se rád cítí výjimečný a jedinečný. Dalším dobrým nápadem na štíří dárek je čajová konvice, do které si se svým Štírem můžete udělat dobrý čaj nebo kávu, u kterých spolu strávíte jistě příjemné chvilky. Ať už pro své blízké Štíry vyberete jako dárek cokoli, důležité je, aby byl dárek originální a jedinečný jako oni sami, protože jedinečný člověk si zaslouží prožít i tak banální věc, jako pití kávy nebo čaje, z jedinečného hrnku, který bude vystihovat jeho podstatu. Takže přichází na řadu měsíc Štírů, myslete na ně, protože Štír rád oplácí a vrací dobré skutky a poslanou energii, kterou do Vás může dostat, třeba prostřednictvím darované věci.

Další inspirace v záložce e-shopu - znamení - horoskop

kachelŠtír.JPGhrnekŠtír.JPGzávěsnákachleŠtír.JPGhrnekŠtír5.JPG
hrnekŠtír 3.JPGhrnekŠtír 2.JPGhodinyŠtír.JPG


Diskuze o článku:
Tajemná síla a energie spoutaná v lidském těle – zrozenci ve znamení Štíra

Kristýna
Dobrý den. Šlo by objednat štíra na kulaté keramické destičce? A jak je to velké? Děkuji za odpověď.
Kristýna
A kolik by stál prosem?
Mikuláš
Těším se ve čtvrtek na společnou spolupráci, zdraví Směš z gymplu v Jihlavě :)
Jirka Hrdlička
Dobrý den, jsem student gymnázia, pěstuji velké černé afro, tak snad se ve čtvrtek poznáme a uvidíme. Škoda, že nejde přiložit fotka, aby se podařila otevřít. Těším se ve čtvrtek, Váš Jiřík!
Mleš
ahoj Alexi
admin
Dobrý den Směši, také se na Vás velice těším. Maříž je Paříž s M místo P na začátku, dobře se pamatuje. S přáním krásného dne. Mooooc Maříž
Alex
Ahoj Mleš.
Pleš
Alex udělal objednávku na Alza za 500000 a myslí si že může dělat
ADMIN
Budu nucen toto vlákno diskuse smazat! Všem zúčastněním se omlouvám.
Jirka
Dobře, uvidíme se ve čtvrtek! Už se moc těším.
Jirka
Už jsme vyjeli z Jihlavy, brzy se uvidíme. PS. Sedím sám v autobusu. Dneska to vidím na slunečný den. Pac a pusu Jirka.
Vaše meno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text