DLE AUTORŮ
Video
Diskuze
Martina Gablechová . Gablechova@seznam.cz
Dobrý den, měla bych zájem o hrnek s kočkou. V nabídce máte jen 6 hrnků😥 chtěla bych pro mamku hrnek...
Alena
Dobry den,prosim,bylo by mozne,abych jako darek koupila dva poukazy s tim,ze si obdrovany namaluje jeden...
Jelena Zorina
Dobrý den, žadam o rezervaci terminu na uplatněni dárkového poukazu na malovani keramiky mařiž v Praze,...
zobrazit více ...


Novinky mailem:

   

Na řadu přichází Panny

Na řadu přichází Panny

Čas léta se nachýlil, den se krátí, slunko slábne a pomalu se k nám blíží měsíc Září. Velkou část tohoto měsíce drží vládu nad astrologickým světem znamení zvěrokruhu Panny. 

Jsou to osobnosti pevně ukotvené na zemi, jenž je jejich živlem a vlastně podstatou jich samých. Lidé narození ve znamení Panny jsou pečliví a trpěliví. Další jejich silnou stránkou je logické myšlení. Panny zvláště vynikají svou pracovitostí a smyslem pro detail. Mezi zrozenci v tomto znamení najdeme spíše realisty než snílky. Panny jsou také velmi pořádkumilovné osobnosti se smyslem pro pomoc ostatním. Panny jsou tedy lidmi, kteří si zaslouží naši pozornost. Protože si Panny, zejména ženského pohlaví, potrpí na pěkné a kvalitní věci, neměli byste nechávat výběr narozeninových dárků na poslední chvíli a bez rozmyslu. Uvidíte, že energie vložená do tohoto výběru, se Vám vrátí zpět v radosti, kterou dárkem Panně způsobíte. Jak už bylo řečeno, Panny si velmi potrpí na řád, pořádek a jsou ukotveny v realitě. Dominantní barvy, které v těchto lidech navozují příjemné pocity, jsou žlutá a zelená. Zkuste své milé a známé zrozence ve znamení Panny obdarovat například barevným hrnkem od malířky HAMR, která ztvárňuje charakteristiku tohoto znamení, jako konkrétní veselou dívku doplněnou o zvířecí přátele a pozadím, které je pro Panny milé a přátelské. Všechny motivy hrnků i jiných kousků keramiky od této i jiných malířek mají v kompozici maleb a výtvarných motivů jasný řád a utříděný pořádek, které Pannám tak prospívají, a pokud je někde použita abstrakce, pak pouze v nepatrném náznaku, který je pro Panny v míře únosnosti. Realistické povaze, kterou Panny mají, také nahrávají užitné kousky keramiky, které naše malířky v duchu tohoto znamení zpracovaly. Vedle hrnků to jsou podtácy nebo mísy, tedy věci denní potřeby, které Panny jistě využijí. 
Ať už však pro Vaše známé a milé Panny, ženy či muže, vyberete jakýkoli dárek, hlavní je, aby byl dáván s láskou a přáním všeho dobrého. Dobrá energie, kterou do něj vložíte, se Vám vždy vrátí zpět v podobě dobrého pocitu a navíc Panny si Vaši pozornost zaslouží, jsou to vzácné osobnosti. Takže všechny Panny, i od nás, všechno nejlepší k Vašim narozeninám!

Více originálních kousků s motivy Panny naleznete v e-shopu v záložce ZNAMENÍ-HOROSKOP.  

tachamr.JPGmisaJH2.JPGpannahrnekhamr1.JPGpannahrnekjh.JPG
pannahrnekhamr2.JPGpannakonvicehamr.JPGpannahrnekjh2.JPGpannahrnekhamr3.JPG


Diskuze o článku:
Na řadu přichází Panny


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše meno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text